راهنمای اقامت در هتل های خارج از کشور

راهنمای اقامت در 

هتل های خارج از کشور

راهنمای اقامت در هتل های خارج از کشور

راهنمای اقامت در

هتــــل های خارج از کشور

کدام هتل؟ چرا؟

یکی از بزرگترین دغدغه های مسافرین قبل از سفر انتخاب هتل و همچنین عدم اطلاع از شرایط، خدمات و سرویس دهی هتل هاست. کشورهای ترکیه، امارات، عمان، ارمنستان و گرجستان بدلیل همجواری با کشور ما طبق آمار مقصد تعداد زیادی از هموطنان عزیز در فصول سال است. کشورهایی که علاوه بر زیرساخت های مناسب گردشگری، همچنان در برخی از مواقع با ارائه خدمات دور از انتظار به ویژه در هتل ها موجب نارضایتی مسافران از سفر و از مقصد شده و یا هزینه های گزافی را به آنها تحمیل کرده است. در لیست زیر تلاش شده بهترین هتل ها در هر کشور براساس نظرات مسافران و کاربران با تفکیک درجه هتل (ستاره ها) معرفی شود. همچنین شما می توانید در صورت تصمیم به رزرو هتل با کلیلک بر روی هتل مورد نظر با کارشناسان ما در بخش آژانس مسافرتی هتل (ظفرسیر امیرکبیر) در ارتباط باشید.

باتوجه به هزینه های بالا در سفرهای خارجی، عدم شناخت و اطلاع دقیق از هتل محل اقامت می تواند زیان های سنگین مالی را به همراه داشته و تجربه ناخوشایندی را رقم بزند. برای مثال اطلاع از ساعت پذیرش و ساعت خروج، اقلام ضروری که می بایست در هتل به همراه داشته باشید و درصورت فراموشی تهیه کردن آن موجب پرداخت هزینه های بالاتری شود، امکانات رفاهی و یا اطلاع از نحوه سرو وعده های غذایی رایگان و یا غیر رایگان در مجموع به کیفیت سفر شما کمک خواهد کرد.

شاخص های یک هتل

به صورت کلی اکثر مهمانان در پاسخ به عوامل رضایت و یا عدم رضایت از هتل ها در چند شاخص آسایش، نظافت و برخورد کارکنان اتفاق نظر دارند. حفظ سکوت و آرامش مطلق، رعایت شیوه نامه های نظافتی و پاکیزه بودن اتاق یا سوئیت، نحوه برخورد و معاشرت و همچنین پاسخگویی کارکنان هتل از جمله نکاتی است که فارغ از درجه و ستاره های هتل، در سطح کیفی ارائه خدمات به مهمانان تاثیرگذار خواهد بود. وجود حشرات در هتل، ارائه غذاهای بی کیفیت با مواد اولیه مسموم، عدم توجه به خواسته های مهمان و فقدان یا عدم دسترسی به اینترنت از جمله موارد مهمی است که مهمانان مقیم در هتل را با مشکلات جدی روبرو کرده است. همچنین سطح دسترسی هتل به مراکز تجاری، تفریحی و یا اداری شهر مقصد با توجه به نوع و هدف شما از سفر و ارائه سرویس های ترانسفر فرودگاهی یا بین شهری توسط هتل از مهم ترین عواملی است که در کاهش هزینه های سفر به شما کمک می کند که در این نوشته پس از انتخاب هتل می توانید علاوه بر خدمات ارائه شده، محل قرارگیری دقیق هتل را در برنامه های مربوطه ذخیره نمائید.  لازم به ذکر است هتل های معرفی شده در این مقاله صرفاً جهت آشنایی شما و همچنین براساس مشاهدات عینی، تجربه سفر و نظرات مهمانان مقیم در هتلها می باشد و به هیچ عنوان پیشنهاد قطعی از سوی هتل امیرکبیر کرج نخواهد بود.

هتل های ترکیه

کلیک کنید

هتل های ترکیه

هتل های امارات

کلیک کنید

هتل های امارات

هتل های عمان

کلیک کنید

هتل های عمان

هتل های گرجستان

کلیک کنید

هتل های گرجستان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.