قوانین جاری در هتل


برای پذیرش در هتل امیرکبیر چه مدارکی به همراه داشته باشیم؟

با توجه به اینکه قوانین مربوط به مدارک شناسایی مهمان در هتل های کشور طبق دستورالعمل های ابلاغ شده از سوی اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرها متفاوت است، لازم است قبل از رزرو و پرداخت هزینه نسبت به قوانین دریافت مدارک شناسایی در هتل مطلع شوید.

مدارک شناسایی قابل دریافت: شناسنامه – کارت ملی هوشمند – گذرنامه – گواهینامه رانندگی – کارت پایان یا معافیت خدمت برای آقایان

به همراه داشتن یکی از مدارک فوق برای هر فرد الزامی است.

پذیرش زوجین (زن و شوهر): به همراه داشتن شناسنامه برای یکی از افراد الزامی است.

پذیرش زوجین با عقدنامه موقت فقط با شناسنامه زوجه (خانم) انجام خواهد شد.

 

قوانین اقامتی

الف) پذیرش افراد فقط با مدارک شناسایی معتبر (توضیحات در قسمت مدارک شناسایی) انجام خواهد شد. درصورت عدم ارائه مدرک معتبر هزینه ای به آن دسته از مراجعینی که وجه اتاق را از قبل واریز کرده اند برگشت داده نخواهد شد. (مطابق قوانین ابطال رزرو)

ب) پذیرش افراد مازاد بر ظرفیت اتاق شامل هزینه اضافی (طبق نرخنامه) خواهد شد. هزینه تخت اضافی برای افراد زیر 2 سال رایگان، بین 2 تا 9 سال نیم بها و بالای 9 سال تمام بها خواهد بود.

ج) صبحانه به صورت رایگان، سلف سرویس و از ساعت 7:30 تا 9:30 در سالن غذاخوری آماده خواهد شد. لازم به ذکر است میل کردن صبحانه در اتاق به هر دلیل ممنوع است و تمامی مهمانان فقط در زمان مقرر و در سالن غذاخوری استفاده نمایند.

د)  کشیدن سیگار و غذا خوردن در اتاق ممنوع است و مهمانان می توانند برای سیگار به کافه و برای غذا به رستوران هتل مراجعه کنند.

ه) آوردن هرگونه حیوان خانگی به داخل اتاق ممنوع است.

و) در مورد ورودی های رزرو شده، تعهد هتل فقط در قبال روزهای رزرو شده است.

ز) ظرفیت پارکینگ هتل محدود (19 خودرو) وبه صورت مشاع است. بدین منظور که الویت با مهمانانی است که زودتر مراجعه می کنند. فرض کنید مهمان مقیمی برای انجام دادن کاری خودروی خود را از پارکینگ خارج کرده و هنگام برگشت به هتل با عدم ظرفیت پارکینگ مواجه شده است. بدلیل اینکه پارکینگ اختصاصی نیست، مهمان نمی تواند ادعایی داشته باشد. البته شما به عنوان پذیرشگر موظف هستید تا نهایت همکاری را با مهمان داشته باشید تا موجب نارضایتی نشود و بهتر است این مورد را هنگام رزرو و هنگام مراجعه حضوری به مهمان اعلام نمایید.

ح) تردد افراد غیر مقیم در طبقات و اتاقها و هرگونه قرار ملاقات داخل اتاق ممنوع است.

ط) پذیرش مراجعینی که با یکدیگر نسبت قابل احراز ندارند، حتی در اتاقهای مجزا ممنوع بوده و هتل فقط پذیرش کننده یکی از افراد خواهد بود.

ی) در خصوص لغو رزرو و یا لغو اقامت شب های آتی، حداکثر جریمه 1 شب به عنوان نوشو در نظر گرفته خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

خانهباشگاه مشتریانرزرو سریع