منوی جدید کافه هتل

چالشی جدید برای خلق طعم های جدید!

بعد از بهسازی فضای کافه هتل و تغییرات عمرانی که در مجموعه ایجاد شد، اکنون نیاز به نوآوری و تغییر در منوی کافه بیشتر از هر زمانی احساس می شد. از این رو مصمم شدیم تا با ایجاد زیرساخت های اصولی و با بهره گیری از بهترین مشاورها و مدرسین عرصه آشپزی و همچنین آموزش نیروهای حاضر، به این مهم دست پیدا کنیم.

مسلماً ایجاد چنین تغییراتی در یک بازه زمانی کوتاه نیازمند انرژی، تلاش، یکپارچگی و روحیه کار تیمی چشمگیری است. اما ایجاد حس رضایت مندی شما مشتریان گرامی که هدف نهایی مجموعه است، انگیزه مضاعفی در تمامی سطوح ایجاد کرده تا تمامی خستگی ها و چالش های این مسیر را تسهیل نماید.

new_menu700_560

 

ارتقاء کیفیت ،تنوع غذایی مناسب وهمچنین کنترل قیمت برای ارائه خدمات و سرویس دهی مناسب از ابتدایی ترین اصول احترام به حقوق مشتری است که همواره در این راستا کوشش کردیم و امیدواریم خط مشی اصلی مجموعه هتل امیرکبیر که از ابتدا مبنی بر مهمان نوازی و ارائه یک میزبانی اصولی است، همواره ادامه داشته باشد.

 

 

شایان ذکر است تغییرات منو فقط در بخش های صبحانه، پیش غذا، غذا و سالاد انجام شد و با اضافه کردن انواع پاستا، انواع پنینی و برگر به تنوع قابل توجهی رسید. اما بخشهای  بار گرم و بار سرد همچنان طبق منوی قبلی و بدون تغییر ادامه خواهد داشت.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.